X
تبلیغات
رایتل

برای ثبت نام تافل و GRE کار خاصی نمیخواد انجام بدید. وارد سایت سنجش که بشید قسمت های تافل و GRE داره خیلی راحت میتونید از همونجا ثبت نام کنید.


برای GRE

از لینک : http://ets.sanjesh.org/GRE/ استفاده کنید.


البته ثبت نام هنوز باز نشده ولی روزهای آزمون 1 آبان و 28 آبان هست که به اکثر ددلاین های دانشگاه ها میرسه. من خودم احتمالا یا هر 2 تا 28 آبانی رو شرکت کنم.


هیچ نیازی به سایت ETS هم فعلا ندارید, خود سازمان سنجش همه مراحل ثبت نام و آزمون رو کامل انجام میده.

یکی دو هفته هم مانده به امتحان کارت ها میاد سازمان سنجش که اعلام میکنن کجا باید برید (پارسال که زیر پل کریمخان بود) و کارت امتحانتونو هم میگیرید و ایشاالله یه نمره خوبی هم بگیرید که جبران زحمت هاتون بشه.


برای تافل:

بهترین کار اینه که یه وچر از سازمان سنجش بخرید (http://ets.sanjesh.org/) و روی خرید وچر بزنید و آنلاین هم پرداخت کنید.

بعدش وارد سایت رسمی خود ETS بشیدhttp://www.ets.org/toefl/ibt/register/ و ثبت نام کنید.ثبت نامش هم سخت نیست. روز آزمون و مرکز NOET رو پیدا میکنید و ثبت نام می کنید. با ووچر میتونید جاهای دیگه مثل امیربهادر هم ثبت نام کنید. خود امیربهادر هم صفر تا 100 ثبت نام رو براتون انجام میده. من پارسال وچر خریدم و امیربهادر ثبت نام کردم و امتحان دادم.


الان هم دلار یه ذره آمده پایین و وچرها ارزون شده (الان که چک کرده شدن 235 هزار تومن اما چند وقت پیش تا 250 هزار تومن هم بالا رفته بود) میتونید وچر رو آنلاین بخرید و تا چند ماه هم اعتبار داره.


برای آیلتس:

از طریق همین سایت سازمان سنجش از 0 تا 100 اش قابل انجام هست. مراکز دیگری هم مثل آیلتس تهران هستن. (http://ielts.sanjesh.org/)خوبیش به اینه که برای هر 3 تا اصلا نیازی نیست جایی تشریف ببرید تا ثبت نام کنید.

برچسب‌ها: GRE، TOEFL