X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

شنبه رفتم امتحان GRE دادم.


1- بخش رایتینگ خیلی تفاوتی با پارسال نکرده بود, غیر از اینکه وقت issue واقعا کم شده (30 دقیقه) و باید یه نفر هم سریع فکر کنه و هم سریع بنویس. من خودم اینو خوب ننوشتم, آرگومنت هم که عین پارسال بود شاید ساده تر.


2- بخش وربال واقعا سخت شده. سختی سئوالات مثل کتاب خود ETS بود اما سخت بود. من برای سکشن اولی 5 تا سئوال رو نرسیدم حل کنم و برای دومی 1 سئوال, متن ها هم بعضی ها رو با وجود اینکه همه کلمات رو هم میدونستم اما واقعا سختم بود و نمیتونستم گزینه ها رو انتخاب کنم.


3- ریاضی از پارسال ساده تر شده بود. سکشن اول که من 10 دقیقه وقت زیاد آوردم. فکر کنم زیادی تند زدم. سکشن دوم هم اینقدر این دست اون دست کردم که 1 دقیقه وقت کم آوردم. نه که اولی رو زیاد آورده بودم توی سکشن دوم جواب ها رو چند بار چک میکردم. اما بعد از امتحان که جوابا رو با دوستام چک میکردم فهمیدم که چه اشتباهات الکی ای کردم. مثلا یه سئوالی حل میکردی میشد 3.4398 ولی خواسته بود به دهم بنویسی من اشتباها نوشتم 3.44 و همینطوری بازم چند تا غلط داشتم. تازه اینایی که چک کردیم 3 تا غلط داشتم, یکیشو هم مطمئن نبودم چی زدم خدا به داد اونایی برسه که چک هم نکردم!


در کل باید بگم که فکر نمیکنم نمره امتحان 28 آبانم با این خیلی فرقی کنه. آخه سطح سئوالای وربال خیلی بالاتر از اونی هست که بشه با 1 ماه یه دفعه نمره رو چند تا جا به جا کرد. ممکنه کمتر بشم که بیشتر نشم! ریاضی هم که همش دقته, امیدوارم امتحان بعدی بیشتر دقت کنم.


نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد