X
تبلیغات
رایتل

در مورد GRE جدید تنها چیز خاصی که پیش آمده اینه که اصلا نمیتونم تخمین بزنم نمره ام با اسکیل جدید چند میشه. اگر امتحان پارسال بود راحت میگفتم که بالای 1300 میشم. اما این امتحان رو بعید میتونم بتونم 1200 هم بگیرم. اگر ریاضی رو خیلی بی دقتی کرده باشم هم که دیگه هیچی.

الان گیجم که اصلا کجاها اپلای کنم. از یه طرف از نظر نمره جی آر ای بلا تکلیفم. از یه طرف هنوز از هیچ استادی اوکی نگرفتم. از یه طرف هم ددلاین ها نزدیکه و الان باید دیگه تصمیم بگیرم. از یه طرفم میخوام آماده بشم برای 28 آبان.


این روزا احساس خستگی میکنم. از یه طرف فکر میکنم که GRE اون چیزی رو که میخواستم نمیتونم بگیرم, هیچ ایده ای هم ندارم که نمرات امسال چطوری میشه. از یه طرف هم منابعی رو که دارم میخونم الان فکر نمیکنم دیگه اونقدر تاثیر داشته باشه توی نمره امتحان 28 آبانم. یه کم دلسرد شدم. خیلی دلم میخواد که دانشگاه های خوب برم اما استادای این دانشگاه ها جواب نمیدن که. از یه طرف هم دلم نمیخواد دانشگاه هایی برم هم پایین باشن, برای همین اصلا به استاداشون ایمیل هم ندادم. اما اگر اوضاع این باشه که عین پارسال میشه که باز چند جا بدون فاند بگیرم که نتونم برم انگار هیچی.