X
تبلیغات
رایتل

الان یک گزارش کامل در مورد امتحان امروز نوشتم که متاسفانه باز به خاطر این برنامه مسخره بلاگ فا پرید. مجبورم خلاصه از اول بنویسم.


دیشب از یک و نیم رفتم توی رختخواب اما تا ساعت 3 خوابم نبرد. سر جلسه یه کم خسته و گیج بودم اما چاره ای نداشتم.


به نظرم امتحان امروز:


در مورد رایتینگ خب هیچ فرقی نکرده بود. من رایتینگ این یکی رو یه کم بهتر از قبلی نوشتم.

در مورد وربال سئوالات جاخالی لغت زیاد داشت که بلد نباشم و خیلی خیلی سختتر از امتحان 30 مهر بود. ریدینگ ها اما از امتحان قبلی آسونتر بودند اما خیلی طولانی بودند. یه ریدینگ بود 85-90 خط بود, من اصلا نرسیدم بخونمش. کلا فکر کنم یه 9-10 تا سئوال رو نرسیدم که آخر وقت شانسی زدمشون. به نظرم دو تا امتحان برعکس بودند, اولی سئوالات جاخالی راحتتر و ریدینگ ها سختتر, دومی سئوالات جاخالی سختتر و ریدینگ ها راحتتر به جاش طولانی تر.

در مورد ریاضی هم باید بگم که در یک سطح بودند. به جز نوع سئوالات که تعداد بیشتری بر آمار و احتمالات داشت, بقیه چیزها مثل امتحانهای قبلی بودند. اینو به نظرم بد نداده باشم. البته بازم وقت کم آوردم و آخریا رو شانسی زدم اما در کل نسبت به امتحان قبلی بهتر بود.

در کل فکر کنم ریاضی این و وربال اون یکی رو بهتر بشم. ریدینگ هم احتمالا هر دو رو 3 یا 3.5 بشم.

الان حس میکنم که دیگه هر کاری میتونستم کنم رو کردم. وربال این یکی رو خیلی کم میشم خدا کنه که دیگه از 400 به اندازه پارسال کمتر نشه و همچنین ریاضی هم خدا کنه که بتونم نمره کامل بشم. تقریبا سعی کردم همه رو با دقت بزنم, البته 4-5 بار یه اعدادی در آوردم که توی گزینه ها نبود. یعنی بازم بی دقت بودم ولی بازم یه امیدی دارم که وقتی دوباره حل کردم درست حل کرده باشم. البته الان یه کم ناراحت هم هستم که چرا این ETS اینطور غیرنرمال امتحان گرفته, نمیدونم شایدم اشکال از من باشه. به هر حال دیگه GRE بازی هم تموم شد, از فردا دیگه میرم سر SoP و استادا.


برای بچه های آینده:

به نظرم هم باید کلمه زیاد بخونن و هم روی ریدینگ ها خوب کار کنن. امتحان چون جدیده نمیتونم بیشتر از این نظر بدم. آخه این 2 تا امتحانی که دادم دو تا تجربه جداگانه ای بودند. شاید از سال بعد یه کم امتحان نرمالتر بشه.