X
تبلیغات
رایتل

صبح زود که بیدار شدم بعد از نماز دیگه خوابم نبرد. خیلی خیلی هم خسته بودم اما همش توی فکر این دانشگاه پوردو بودم که با نامردی منو ریجکت کرده. ایمیل زدم که چرا ریجکت کردید و اگر سال بعد بخوام شرکت کنم چکار کنم. جواب دادن که ما حدود 1100 تا اپلیکیشن داشتیم برای 40 تا پوزیشن مستر و دکترا با هم.

از اونجایی که معمولا موقعیت های دکترا کمتر از فوق لیسانسه احتمالا فقط 4-5 تا جا برای دکترا داشتن و معلومه که حتی اگر 200-300 نفر هم برای دکترا اونجا اپلای کرده باشن شانس من زیر 1 درصد بوده. به یکی از استاداشون 4 بار ایمیل زدم و حتی یک بار هم جواب نداد. حتی بعد از اپلای هم جواب نداد. یعنی اینکه دانشجوشو قبل از اپلای انتخاب کرده بوده و در واقع من هیچ شانسی نداشتم. 

بعد نوشته بود که برای سال بعد سابقه تحصیلیتون و SoP و توصیه نامه هاتونو بهتر کنید. من که معدل فوقم به امریکایی میشه 4 از 4. معدل لیسانسم هم بالای 17 بوده و دیگه بالاتر از این که نمیتونم بگیرم! SoP هم خدایی میگم یه چیزی خیلی عالی نوشتم, واقعا هر کسی بخونه متوجه میشه که جزو بهترین SoP ها میتونه باشه. توصیه نامه ها هم که مال بهترین استادای دانشگاهمون بوده و دیگه از این بهترا کسی رو نمیتونم داشته باشم که بگیرم. این یعنی من هیچ وقت توی این دانشگاه قبول نمیشدم و در سالهای آینده هم نخواهم شد چون از این بالاتر دیگه نمیشد باشم. این کاملا نامردیه اما اینطوریه. از نظر من کار اونا برای گرفتن درخواست ها بدون اینکه بگن چقدر جا دارن و ... دور از انصافه.

برچسب‌ها: مدارک