X
تبلیغات
رایتل

امروز صبح که ایمیلمو باز کردم باز یه دانشگاه دیگه بهم ادمیشن داده بود! برای فاند هم نوشته بود که با دپارتمان صحبت کن. اون یکی دانشگاه هم همینو گفته بود. کلا فاند هم دست دپارتمانه. به یکیشون به دپارتمانش هم ایمیل زدم گفت که فاندها دست استاداست, شما به خودشون مستقیم ایمیل بزنید. بعد من به چند تا استاد ایمیل زدم و یکیشون گفت که فاند ندارم اما فلانی داره. به اون فلانی هم ایمیل زدم اما جواب نداده. به یکی دو تا دیگه هم مرتبط با زمینه خودم ایمیل زدم اونا هم جواب ندادن. دیگه نمیدونم به استادی که به کسی که ادمیشن هم داره و میدونه که احتمالش خیلی زیاده که فردا با هم روبرو هم بشن جواب نمیده چی باید بگم. آخه مرد (زن) گیریم که سرت شلوغه, گیریم که اصلا فاند نداری, یه کم شعور داشته باش به ایمیلت جواب بده. 


خیلی خسته ام کردن. خدا کنه یه جای بهتری پذیرش بگیرم که فاندش هم باهاش باشه نخوام به این استادایی که دیگه نمیدونم با چه اسمی توصیفشون کنم ایمیل بزنم. اصلا حرفه ای نیستن. از دنیای صنعت و حرفه ای بیشتر خوشم میاد تا این دنیای بی قاعده.


توی چند هفته گذشته جمعه ها هم میرم سر کار. اینه که همیشه خیلی خسته ام و دیگه کمتر میرسم بیام اینجا چیزایی رو که میخوام بنویسم. امروز استثنا رفتم مجلس ختم یکی از آشنایان و بعدشم تا شب خرید بودم. خیلی از چیزایی که میخواستم جمع بندی کنم و بنویسم همینطوری تلمبار شده. خدا کنه که زودتر تکلیف ما هم معلوم بشه که سرم خلوت تر بشه.