X
تبلیغات
رایتل

امروز از صبح رفتم دانشگاه. هوای بسیار بسیار زیبایی بود و بعضی وقتا یه برفی می آمد که باد اونو با سرعت به یک طرف می برد. به یکی از استادام که هنوز ریکامشو پر نکرده بود گفتم که چرا ایمیلتونو چک نمیکنید و جواب نمیدید. گفت نمیشه. همینطوری که داشت صفحه کامپیوترش رو می آورد ازم پرسید: چرا استرالیا اقدام نکردی. گفتم به خدا ریکام ها برام یه کابوس شده. هر بار میخوام یه جایی اپلیکیشن پر کنم فکر میکنم که تا یک ماه مدام باید ایمیل بزنم که شما برسید و برام پر کنید. گفت بیا ببین و بعد جلوی من سعی کرد که ایمیلشو باز کنه و اون لینک کذایی ریکامندیشن رو پر کنه. بعد از صد بار هی رفرش کردن, آخرشم نشد. خلاصه یک ربع طول کشید حتی نشد اون ایمیل رو باز کنیم چه برسه به لینک داخلش. ایمیل دانشگاه رو از داخل خود دانشگاه نمیشد باز کرد, جدا شگفت انگیز بود. بعد گفت من واقعا خسته شدم. اصلا مریض شدم. روزی چند ساعت وقتم تلف میشه و حرص میخورم. منم خیلی خجالت کشیدم, چکار میتونستم کنم. تا شب توی دانشگاه موندم تا چند تا استاد دیگه رو پیدا کنم و بهشون ایمیل بزنم.
شب که برگشتم خونه مامانم گفت برگ سبزت آمده! تعجب کردم چون تازه دوشنبه فرستاده بودم. برای داداشم 9 روز طول کشیده بود. از دوشنبه تا حالا میشه 4 روز کاری اگر امروزم حساب کنیم.اما کمی بعد فهمیدم که چیزای شگفت انگیزتری هم وجود داره. اینکه 90 روز اضافه خدمت برام زدن. یعنی غیبت هم زدن. از اون بدتر اینکه زده سابقه تغییر در تاریخ اعزام: 1 بار تمدید. این یعنی دیگه اجازه ندارم تاریخ اعزامم رو هم دیگه تغییر بدم چون یه بار تمدیدش کردم! حالا کی خدا میدونه. چند سال پیش که مستقیم دانشگاه قبول شدم و تازه چند وقت دنبال برگ سبز دویدم که به دانشگاه بدم. الانم که هنوز 5 روز نشده دفترچه فرستادم چطوری 1 بارم تمدید کردم؟! با اجازه همگی تاریخ اعزامم هم خورده 1 اردیبهشت.

خودتون روی عکس ببینید: تاریخ صدور برگه: 1390/12/09 , تاریخ ورود به غیبت: 1390/12/13

این برگه = نمیتونی بری وزارت علوم. 45 روز دیگه هم باید بری سربازی. سه ماه هم اضافه خدمت میخوری. غیبت هم داری غلط میکنی بخوای بری خارج درس بخونی.

ما که نمیدونیم اما کدوم برنامه کامپیوتریه که به طور رندوم بیاد برای کسانی که آخرین روزای فرجه 6 ماهشون اقدام میکنن تاریخ اعزامشونو کمتر از 2 ماه بزنه و براشون غیبت هم بزنه و یه بارم تمدید برای تاریخ اعزامشون؟ یعنی برنامه ای که اینا دارن واقعا نمیتونه 2 تا تاریخ رو از هم درست کم کنه و بفهمه 6 ماه شده یا نه؟ چنین چیزی ممکنه, یا همون بیماری مردم آزاری که قبلا صحبت کردم در کامپیوترهاشون هم در جریانه؟


خب کار فردام هم درآمد و باید از صبح برم نظام کثیفه تا این برگه رو درست کنم. امروز که سر کار نرفتم. فردا هم احتمالا نتونم حداقل تا ظهر برم. شرکت هم برای وام گفت معلوم نیست دیگه کی بدیم. از فاند هیچ دانشگاهی خبری نیست. از پذیرش بقیه دانشگاه ها خبری نیست. پذیرش هیچ جای دیگه ای هم نمیتونم تا 1 اردیبهشت بگیرم. خدا بخیر کنه.