X
تبلیغات
رایتل
نه که این روزا همش خبرای خوب هست و کلا مملکت گل و بلبله, هی من میام اینجا خبرای خوش میدم. امروز بعد از 3 ماه انتظار که مدارکمون توی نوبت بانک بود, بانک ملی گفت که بخشنامه شده ارز دانشجویی ندید. البته من هفته پیش شنیده بودم اینو اما گفتم شاید چون ما چند ماه هست که توی نوبت هستیم قبول کنن که حق خودمونو بدن. بانک سامان هم گفت که باز دوباره باید از وزارت علوم نامه بیارید و بذارید توی نوبت میره برای بعد از عید.

هفته پیش درخواست تمدید مهلت اعزام تا 1 تیر هم فرستاده بودم (1300 تومن هم گرفتن!), امروز که رفتم گفتن موافقت نشده. حالا چیزی که حقم بوده هم موافقت نشده. میخوام که نشه. به خدا یه کاری میکنن که آدم بره و پشت سرش رو هم نگاه کنه. من که در هر صورت سربازی نمیرم اما اینا هنوز اینو نفهمیدن و نمیفهمن.

از بقیه دانشگاه ها و فاندها هم خبری نیست. مجبورم برم طرح پشتیبان رو برای دانشگاه ها اجرا کنم. همون ایمیلی که گفتم رو نگه داشته بودم و نفرستاده بودم تا امروز. از فردا میخوام شروع کنم و به همه دانشگاه هایی که هنوز جواب ندادن بفرستم. توی این ایمیل شرایط اینجا رو توضیح دادم و ازشون خواستم که پروسه بررسی مدارک رو تسریع کنن. الان هم سه چهار روزیه که مامان اینا دارن از دوستاشون پول جور میکنن که یه گواهی مالی از حسابمون بگیریم برای اینکه بتونم حداقل I-20 ایمو بگیرم. اگر خدا بخواد فردا بعد از قرض کردن از 5 نفر که خدا خیر دنیا و آخرت رو بهشون بده پولمون میرسه به اندازه گواهی ای که میخوان. امیدوارم بتونم قبل از عید I-20 رو بگیرم و ببرم وزارت علوم وگرنه مملکت 15 روز تعطیله خدا میدونه اونور سال چی بشه.