X
تبلیغات
رایتل

برای بلیت توی اینترنت خیلی سرچ کردم, یه سایت هایی مثل vayama و... رو هم دیدم اما متاسفانه چون خرید آنلاین رو باید دلار آزاد میدادم خیلی گرونتر در میامد. آژانس ها همچنان با قیمت دلار دولتی بلیت میفروشن که هر جوری حساب کنید ارزونتر میشه. از سایت های vayama و cheapoair و onetravel ... هم میتونید برای تخمین قیمت کلی و بررسی کانکشن ها استفاده کنید. مثلا وقتی بدونید که ترکیش ایر پرواز مستقیم از استامبول تا نیویورک داره احتمال اینکه روی این پرواز بتونید بلیت ارزونتر از یه هواپیمایی دیگه که به نیویورک مستقیم نمیره پیدا کنید. معمولا (نه همیشه) تعداد استاپ که زیاد میشه قیمت بلیت بالاتر در میاد و مسافرت سختتر میشه.

-------

من بلیتم رو از آژانس امیر خریدم. چند سال پیش هم میخواستم برم از اینجا خریدم. اون موقع بیشتر از 20 تا آژانسی رو قیمت گرفتم و امیر از همه برام ارزونتر پیدا کرد و تازه میخواستیم یه کم اروپا رو هم ببینیم یه بلیت پیدا کرد که ارزونتر باشه و برگشتنی از ایتالیا هم بگردیم و انگار که مجانی رفتیم ایتالیا! امسالم برای ترکیه هر دو سه جا زنگ زدم همه بالای 400 قیمت داشتن (از همین ایران ایر) اما امیر برام 369 بلیت صادر کرد. در کل من که خیلی ازشون راضی بودم. البته میدونم با بعضی ایرلاین ها کار نمیکنن و ممکنه اگر از اون ایرلاین های خاص پرواز ارزونتری بخواهید نداشته باشید. نمیگم ارزونترین پرواز رو پیدا میکنن اما قیمتشون معقوله و کلا به نظرم آدمای منصفی بودن.

آدرسش: تهران, خیابان مقدسی اردبیلی, بین میدان الف و خیابان پسیان, جنب بانک پاسارگاد, شماره 39
تلفن: 22181000

سایت: http://amirtravelagency.com


در کل فعلا تا آژانس ها دلار دولتی دارن, خرید آنلاین اصلا توصیه نمیشه. بهترین کار اینه که آدم از چند تا آژانس معتبر قیمت بگیره و از ارزونترینش بخره. خرید آنلاین مشکلات عدم معتبر بودن و پس گرفتن پول در صورت کنسل شدن یا تعویق افتادن پرواز رو هم داره.