X
تبلیغات
رایتل

بالاخره بعد از کلی مشورت با بچه های ایرانی اونجا خونه رو گرفتم. چند روز پیش قرار بود با همون پسری که بهتون گفت خونه رو بگیریم, من خودم پر کردم اما باید اونم پر میکرد. اینقدر دست دست کرد که خونه پر شد و از دست رفت.


با شرایطی که من میخواستم توی اون مجتمع فقط یک واحد آپارتمانی یک خوابه برای تاریخ مناسبی که میخواستم بود که دیگه منتظر نشدم و سریع اونو گرفتم. نامردا کلی پول اپلیکیشن و Approve کردن گرفتن و حالا هم که پر شده نزدیک 1000 دلار دیگه باید بدم. برای تک خوابه ماهی 640 دلار بدون هزینه آب و برق و گاز شد و حدود 100 دلار هم احتمالا اون هزینه ها میشه. یعنی فقط 750 دلار برای خونه ماهانه باید بدم. اما خوبیش به اینه که توی مسیری هست که اتوبوس داره و مستقیم میره تا دانشگاه. از این نزدیک تر نتونستم کنار دانشگاه گیر بیارم. گفتم یه خوابه بگیرم اگر کس دیگه ای خواست میتونیم با هم شریک بشیم. اینطوری هزینه ام هم نصف میشه. نقشه خونه هم به ظاهر اونقدرا بد نیست که نشه دو نفر زندگی کنن.



خیلی خوبه که آنلاین میشه همه کارها رو انجام داد. البته خیلی آپارتمان ها اینطوری نیستن.

حالا بچه های ایرانی اونجا زیاد هستن, حتی اگر این پسره هم نخواست با من خونه بگیره, هم تنهایی از پس خرجش بر میام و هم میتونم اونجا با یه نفر که بیشتر جور هستم خونه بگیرم.


(بچه هایی که میدونن این خونه کجاست خواهشا چیزی اینجا نگن, خودم میدونم که خیلی ایرانی های اون دانشگاه اینجا خونه گرفتن و احتمالا میدونن کجاست.)

---------------

تصحیح: عکس خونه عوض شد.

با وجود اینکه گفته بودم کسی چیزی نگه باز گوش نکردند, مجبور شدم عکس خونه رو عوض کنم. خوشبختانه ایرانی زیاد اینجا زندگی میکنه! ببخشید یه نظر بود که مجبور شدم حذف کنم. ایمیل هم نگذاشته بود که ازشون عذرخواهی کنم. همینجا عذرخواهی میکنم که نظرشون رو حذف میکنم.