X
تبلیغات
رایتل

American Ways A Guide for Foreigners in the United Statesیکی از کارهای مفیدی که قبل از رفتن میشه انجام داد, خواندن اطلاعات بیشتر در مورد زندگی در کشور مقصد و فرهنگشون هست. برای کشور امریکا یه کتاب خوب و جمع و جور به اسم American Ways: A Guide for Foreigners in the United States هست که تا حد زیادی کمک کننده هست.


این مدت من این کتاب رو روی آیپدم خوندم. در واقع اولین کتابی که روی آیپدم خوندم این کتاب شد. به نظرم خیلی کتاب خوب و جمع و جوری بود. در آینده احتمال داره که در مورد بعضی عناوین این کتاب اینجا صحبت کنم. در کل یه مقداری دیدم نسبت به امریکا عوض شد. یه چیز تعجب بر انگیز برام این بود که چقدر بعضی خصوصیات متفاوت امریکایی ها با ایرانی ها مثل خصوصیات خودم هست!!! مثلا پشتکاری که دارن, یا فردگرایی اشون یا اینکه بدشون میاد کسی بهشون دست بزنه, یا در مورد چیزهایی که خیلی خصوصی هست دوست ندارن با کسی صحبت کنن و ...  اگر فرصتی بود در موردش بعدا توضیح میدم.


پیشنهاد میکنم حتی اگر قصد رفتن به امریکا رو هم ندارید وقت میکنید این کتاب رو یه بار بخونید. یه سری لغت GRE هم برام اینجا مرور شد که خیلی خوشحال شدم.