X
تبلیغات
رایتل

دم در پلیس ایستاده بود و همه رو میگشتن.  

 

  

اون اول جای خرید بلیت هم بود. ما بلیت رو از دانشگاه خریده بودیم که ارزونتر باشه. دانشگاه 12.5 دلار بود و اینجا 16 دلار میگرفتن. 

 

 فضای نمایشگاه تقریبا مثل یه پارک بود. 

 

 

همونجاها هم کوپن گذاشته بودند برای استفاده از امکانات نمایشگاه که میفروختن. هر کوپن 0.5 دلار بود. نمیدونم چرا همچین کاری کرده بودند اما هر چیزی که میخواستی بخری باید از این کوپن ها می داشتی.  

 

 

امروز به اندازه همه عمرم دختر خوشکل دیدم. واقعا به امریکا امیدوار شدم! فکر میکردم فقط تیلور خانم اینجا خوشکل از آب در آمده اما خب یه کم نظرم عوض شد. از همون اولش دو تا دختر عروسک داشتن برای خودشون بازی میکردن و بستنی میخوردن.

 

 

محیط نمایشگاه به نظرم خیلی خوب بود و معلوم بود برای درست کردنش خیلی زحمت کشیدن. 

 

 

 توی نمایشگاه قسمت قسمت نمایشگاه های مختلف بود. من به جواد گفتم بیا یکی یکی از اولش بریم گفت ول کن بابا بیا همین نمایشگاه ماشین رو بریم. به نظرم جواد اصلا بلد نبود که بگرده. اینجور جاها آدم باید از اولش شروع کنه و یکی یکی بره جلو که هیچی رو از دست نده اما خب من دیگه با جواد همراه شدم. بعضی جاها رو چند بار رد شدیم و بعضی جاها رو هم اصلا ندیدیم و وقتی برگشتم و عکس های بچه های دیگه رو دیدم فهمیدم بعضی جاها رو از دست دادیم مثلا یه جا حیوانات مختلف هم بوده ما ندیدیم.