X
تبلیغات
رایتل

این چند وقت که نرسیدم خوب بنویسم یه عالمه اتفاقات خوب دور و برم افتاد. اولش اینکه دو تا داداشام از ایتالیا فاند گرفتن. یکیشون که خوابگاه گرفته بود کمک هزینه هم گرفت. اون یکی هم یه کمک هزینه ای گرفته که حالا یه مقداری از هزینه تحصیلشو میدن. واقعا یه بار بزرگی از دوش خانواده امون برداشته شد.

یکی دیگه هم این بود که منصور هم با یه استادی توی یه دانشگاه دیگه آشنا شده که بهش گفته از ترم دیگه بهش فاند میده. شاید اونم از ترم دیگه بخواد بره. من فقط خوشحالم که فاندش دیگه درست شده. ماهی 1700 دلار برای شهری که خرجش از دالاس هم کمتره. از اون بهتر اینکه احتمال اینکه از ترم دیگه همینجا TA هم بگیره تا 90 درصد زیاد شده و ممکنه اونم دیگه نهایت دو ماه دیگه بدون فاند بمونه. 

خبر خوب دیگه هم همین امشب رسید که اون دوستم که رفته بود استرالیا و دو ماه بود بیکار بود و دنبال کار میگشت توی یه شرکت خیلی بزرگ استرالیایی کار پیدا کرد حدود 95 هزار دلار در سال. خودش میگه برای کارهای 45 و 50 هزار دلاری توی سال داشتم اپلای میکردم و فکر میکردم که حقوقم نهایت دیگه 60 تا باید باشه. یکی از فامیلامون هم اینجا 4 سال سابقه کار داره و حقوقش 70 هزار تاست که یه دفعه این کاره درست شد. من که خیلی خوشحال شدم.