X
تبلیغات
رایتل

توی راه همینطوری که میرفتیم یه فروشگاه بزرگ دیدیم و قرار شد بریم اونجا. اسمش NorthPark Mall بود و پارکینگش خیلی جالب بود و عین پارکینگ توی فیلمای امریکایی بود! منصور میگفت توی تهران یه پارکینگ چند طبقه زده بودند هر کسی میخواست توش بپیچه میخورد به دیوار یا میخورد به یه ماشین دیگه. اینجا خیلی خوب و با فاصله درست شده.بعد توی فروشگاه یه گشتی زدیماز اون همه مغازه فقط یکیش به نظر من خوشکل آمد که طراحی اش رو چوبی درست کرده بود و لباس ها تگزاسی هم میفروخت.
فقط بگم که قیمت ها فضایی بودند واقعا. این پیرهن قرمزه که توی عکس میبینید که میدون ولیعصر در نهایت 10 هزار تومنه اینجا 498 دلار قیمت خورده بود!
از جلوی یکی از فروشگاه ها که رد میشدیم عکس تیلور خانم رو زده بود منصور یه نگاهی یه لحظه سرش رو برگردوند و یه نگاهی به عکس کرد و یک ثانیه نشد که سرش رو برگردوند, فهمیدم که براش جذابیتی نداشته!اونجا با دو تا ایرانی همراه شدیم. یکیشون میگفت آره هر کسی میاد mall میاد که مردم رو دید بزنه خود امریکایی ها هم همینن. میان همدیگرو نگاه کنن! اونا هم مدام داشتن راجع به لباس و هیکل دخترایی که میدیدند نظر میدادند و دیگه داشت حالم از حرف زدنشون بد میشد. این شد که ازشون فاصله گرفتن که البته با خیال راحت هم بتونم عکس بگیرم. آخه یکی بگه آدم حق نداره خودشو ایرانی ندونه وقتی همچین کسانی ایرانی خودشونو معرفی میکنن؟یه جاهایی هم برای کریسمس و سال نو تزیین شده بود که قشنگ بودند.