X
تبلیغات
رایتل

شب که برگشتم خونه طبق معمول صندوق پستی ایمو چک کردم. دیدم یه نامه از Save the Children برام آمده. چند روز پیش هم یه عالمه توضیحات برام فرستاده بودند راجع به برنامه هاشون و ... توی اون توضیحات چیز ناراحت کننده این بود که این بچه ها که بزرگ میشن دیگه روی پای خودشون هستند و ارتباط باهاشون قطع میشه. اون روز داشتم فکر میکردم که اینا چقدر بهتر از ایرانی ها کار کردن و این همه توضیحات و چیزای مفید فرستادن. ایمیل هم زده بودم گفته بودن که چون در مورد امریکا حساسیت وجود داره همه چیو با پست عادی میفرستن.


پاکت نامه رو که گرفتم دستم انگار همه خوشحالی های عالم آمد توی دلم. گفتم اینا همه مدارکا رو قبلا فرستاده بودند این احتمالا جواب ایمیل منو داده. پرواز کنان آمدم خونه و پاکت رو باز کردم.


نقاشی دخترمو که دیدم از خنده و شادی منفجر شدم.این قشنگ ترین و البته خنده دار ترین نقاشی ای بود که توی عمرم دیده بودم. از اون نقاشی هایی هست که ساده است ولی روح داره. مخصوصا اون خنده! اینجا نمیتونم عکس خودشو بذارم وگرنه شباهتی که به خودش داره از همه خنده دار تره, مخصوصا یه قسمت موهاش که توی صورتشه و خنده اش منو کشته. دستاشم که باز کرده که انگار میخواد منو بغل کنه. امروز چند روزی از اون روز میگذره اما من هنوزم که هنوزه این نقاشی رو که نگاه میکنم نمیتونم جلوی خنده امو بگیرم. تصمیم گرفتم اینو برای همیشه نگه دارم.


پشت برگه یه توضیحاتی در مورد خودش نوشته بود. دخترم تلویزیون دوست داره, موسیقی هم کانتری گوش میده که فکر کنم ازینایی هست که عشق تیلور خانمه. اینجا همه دختر امریکایی ها عشق تیلور خانمن. صورتی هم که رنگ دختراس. کتابای Junie B Jones  رو هم رفتم توی اینترنت نگاه کردم مثل سری های حسنی بود که ما بچگی میخوندیم.شوی Victorious رو هم از یوتیوب یک قسمتشو نگاه کردم اونم خنده دار بود. آموزش های اجتماعی برای بچه های نوجوان با طنز.

دخترم ساینس دوست داره و میخواد معلم بشه. فقط من نگران اون بچه هایی هستم که این فردا میخواد معلمشون بشه. پنج تا کلمه نوشته شش تا غلط املایی داره! 


امروز یکی از بهترین روزای عمرم بود. از اونایی که تیلور خانم میگه the best day ever. اینقدر که خندیدم و اینقدر که شاد بودم و امشبم که این نامه رو گرفتم, صدها هزار بار خدا رو شکر کردم. امشب داشتم فکر میکردم که شاید من کوچیک فکر میکردم و به جای 40 تا بچه بتونم 400 تا یا شاید 4000 تا داشته باشم.