X
تبلیغات
رایتل

توی سایتا گشتم دنبال مطالبی که بفهمم آخه چرا آمیندا یه دفعه از من فرار کرد. یه جورایی یاد قدیما افتادم و اون دخترایی که از من فرار میکردن. فهمیدم که دوری کردن دخترا بر سه وجه هست:


اول کسی که دوستش داری و میدونی هم اون دوستت داره و یه مدت زمان طولانی گذشته. چنین دختری دیگه از این وضعیت خسته شده و میخواد باهات ازدواج کنه. باید بری سریع باهاش صحبت کنی. فکر کنم دختری که اول دوست داشتم اینطوری بود. آخرشم رفت با یکی دیگه ازدواج کرد.


دویم کسی که دوستش داری ولی اون دوستت نداره (حالا میدونی یا نمیدونی). اون دختره یه کس دیگه ای رو دوست داره و برای همین ازت فرار میکنه. دختری رو که دوم دوست داشتم اینطوری بود و آخرشم با کسی که دوست داشت ازدواج کرد.


سویم دختری که تو ازش بدت نمیاد و اونم از تو بدش نمیاد (حالا میدونی یا نمیدونی) اینجا معمولا زمان کمی گذشته. اینجا اگر به دختره توجهی نکنی برمیگرده به سمتت. علت دوری کردنش هم اینه که اون تو رو نمیشناسه و یکی میخواد یه وقتی بیخودی عاشق اش نشی و قلبتو بشکونه و یا اینکه میترسه تو این کارو باهاش کنی. به نظرم شاید آمیندا اینطوری بود.


دونستن این مطالب چه سود که برای من دیر شده. نامردا همه سایت ها رو فیلتر کردن, اینطوری با زندگی من بیچاره بازی کردن. البته من که راضی هستم. حداقل الان میتونم به تیلور خانم فکر کنم اگر با اونا ازدواج کرده بودم که با اون شرایط اقتصادی الان بدبخت و فلک زده شده بودم.


یه سری از این مطالب رو که میخوندم فکر کردم ای بابا یه عمر ما صاف و صادق همه عشقمونو در طبق اخلاص میذاشتیم, بعد باید چه چیزایی میدونستیم. مثلا نوشته بود یکی از اشتباهایی که پسرا میکنن اینه که فکر میکنن دیگه این دختره بهترین و آخرینشه. در حالی که دخترا از کسی که عاشقشون باشه متنفر میشن چون حس میکنن خیلی needy و... هست. یا نوشته بود مثلا برای اینکه توجه یه دختر رو جلب کنید میتونید برید به دوستش که از خودش پایینتره توجه کنید تا حسود بشه! با خودم فکر میکردم که یه عمر ما یه کار از روی سیاست نکردیم و هر چی بودیم همین بودیم حالا آخر عمری چه چیزایی باید یاد بگیریم. دیگه در مورد این چیزا نمینویسم چون بیشتر ناراحت میشم.