سلام


اول از همه, به وبلاگ من خوش آمدید. این وبلاگ یه داستان طولانیه. توی این وبلاگ خیلی چیزا در مورد زندگی وودی, تجربیاتی که داشته, سفرهایی رفته و میره پیدا میشه. برای اونایی که میخوان برای دانشگاه های خارج از کشور اپلای کنن هم یه عالمه مطلب پیدا میشه. چون خودم دو سال درگیر این مسئله بودم و تقریبا همه تجربیاتی که توی این مسیر کسب کردم و اخباری که بود رو اینجا نوشتم. اگر دنبال پذیرش گرفتن هستید, قسمت "پذیرش" رو بخونید کفایت میکنه.


این وبلاگ شاید شبیه وبلاگ های دیگه نباشه از این جهت که یه داستانه و داستان رو باید از اول خوند. میدونم که وقتی یه چیزی سرچ کردید و وارد وبلاگ شدید دوست دارید همون مطلب رو بخونید. اما قبل از اینکه چیزی بپرسید یا بخواهید قضاوتی کنید, حتی اگر خیلی طول میکشه از اول وبلاگ به صورت یه داستان تا امروز بخونید. توی این داستان هم روزایی بوده که من خوشحال بودم و هم روزایی که ناراحت بودم.   

برای از اول خوندن سعی کنید شماره صفحه اول رو پیدا کنید بعد صفحه صفحه ادامه بدید. مثلا امروز آدرس صفحه اول میشه:
http://zireasemanekhoda.blogsky.com/page/122/
ممکنه بعدا 122 رو عوض کنید به 130 یا بیشتر. هر چند روزی که من آپدیت میکنم باز باید صفحه ای که میخونید رو درست کنید. دقت کنید که باید برعکس بخونید از پایین به بالا. بعد برید صفحه بعد. 

یه راه دیگه هم هست که از این لینک استفاده کنید

http://zireasemanekhoda.blogsky.com/posts/page/29

باز از پایین به بالا بخونید.

من چند بار به بلاگ اسکای ایمیل زدم که میخوام صفحه هام به ترتیب باشن اما گوش نمیدن. اگر جایی میدونید که میشه اسباب کشی کرد بگید ما هم اسباب کشی کنیم.

(یه اشکالی این بلاگ اسکای داره از تاریخ های کنار صفحه که میزنید از سال 91 میره روی صفحه آخر. میتونید از صفحه بندی پایین استفاده کنید تا به یه صفحه دیگه برید. من بهشون گفتم اما حتی زحمت نکشیدن جواب بدن.)


فصل اول داستان که پذیرش گرفتن وودی بود, تموم شده. فصل دوم داستان هم تا نزدیکای آخراش نوشته شده که وودی رفته امریکا و توی دانشگاهش با چه چیزایی مواجه شده. متاسفانه به دلایلی که توی آخرین پست نوشتم, دیگه داستان وودی رو اینجا ادامه نمیدم. شاید یه جای دیگه باز داستان رو بخوام بنویسم.


نکات خیلی خیلی مهم:

هر چیزی که من اینجا مینویسم صرفا نظرات شخصی من هست و اول هر جمله ای فرض کنید یه "به نظر من" نوشته شده. من بعضی چیزها رو اغراق میکنم و بعضی وقتا هم شوخی میکنم. بعضی وقتا بحث فلسفی میکنم, بعضی وقتا مسائل دینی, در هر صورت نظر شخصی خودم هست. ممکنه یه نظری داشته باشم و چند ماه بعد عوض بشه, بنابراین فکر نکنید اینجا نتایج یک مقاله در مورد یک فرمول ریاضی رو میخونید که بی عیب و نقص باشه.


قسمت "داستان وودی" یه داستانه و بنابراین هیچ ایرادی بهش وارد نیست. واقعیتش اینه که دلم نمیخواست این قسمت رو فعلا با دیگران سهیم بشم تا داستان تموم بشه اما چه میشه کرد که وبلاگه و مردم از همه جا میان و نمیشه گفت اینجا رو بخونن و اونجا رو نخونن. یه قسمت عمده ای از اتفاقات هم توی این بخش میفته.


من به عنوان نویسنده داستان دلم نمیخواد کسی منو توی دنیای واقعی بشناسه, برای همین خواهش میکنم هیچوقت سعی نکنید بفهمید که من کی هستم. میدونم که ممکنه کنجکاو بشید اما دونستن این موضوع هیچ کمکی به شما نمیکنه. اگر دوست دارید اینجا رو بخونید, شاید بهتر باشه هیچوقت دنبال نویسنده اش نگردید. از اون مهمتر خواهش میکنم نخواهید که داستان منو عوض کنید! (متاسفانه علی رغم همه این هشدارها باز شیطون بعضی ها رو گول زد و باعث شد که داستان نیمه تموم بمونه, امیدوارم که شمایی که تازه آمدید راه اونا رو ادامه ندید تا این وبلاگ بمونه و راهنمای کسانی باشه که میخوان ازش استفاده کنن)


کسانی که سئوال دارن خواهش میکنم اول وبلاگ رو بخونید. جواب 99 درصد سئوالات هست.


من اینجا همه نظرات رو تا جایی که توهین و بی احترامی ناحق به کسی (به غیر از خودم) نباشه, تایید میکنم. فقط یه استثنا وجود داره و اونم اینکه مجبورم نظراتی که بخوان داستان رو جلو جلو تعریف کنن یا یه چیزایی بگن که قصد نداشته باشم اینجا مطرح کنم رو مجبورم نگه دارم یا حذف کنم.


وودی


--------------------------------------

30 آپریل - صفحه ویرایش شد تا آخرین وضعیت پیش آمده توضیح دهد.

21 فوریه 2014 - در مورد سئوال کردن, لینک جدید