X
تبلیغات
رایتل

امروز باز برگشتم به Activity Center دانشگاه بپرسم ببینم شرایطشون چطوریه. گفتن اول اینکه همه ورزش ها برای دانشجوها رایگان هست (در واقع پولشو روی شهریه گرفتن). منتهی برای کلاس های آموزشی مثلا برای بدنسازی زیر نظر مربی یا آموزش شنا چه فردی و چه گروهی باید پول بدید. مثلا برای شنا گروهی برای 10 جلسه میشه 50 دلار. تکی میشه 75 دلار. یا بدنسازی میشه 30 دلار شما که TA داری میشی 16 دلار.  

 

بعد یکی از دخترها آمده بود و بلد نبود و یکی از مسئولین اونجا داشت راهنماییش میکرد منم دنبالشون رفتم ببینم چه چیزای دیگه ای دارن. گفت که اینجا میتونید قفسه ترمی اجاره کنید و یا از قفسه های روزانه مجانی استفاده کنید. هر وقت که اینجا باز باشه میتونید استفاده کنید. غیر از استخر و ... که قبلا کشف کرده بودم سالن آموزش رقص و ورزش های رزمی رو هم بهش نشون داد. 

  

  

سالن فوتبال سالنی هم دخترا و پسرا با هم داشتن فوتبال بازی میکردن. کنارش هم یه دیوار بود برای صخره نوردی که احتمالا ساعاتی که فوتبال نیست استفاده میکنن. امروز مسابقات بود و روی در اسم تیم ها و ساعات مسابقاتشون رو هم زده بود. 

 

روی در و دیوار هم عکس یه ورزش های عجیب غریبی مثل یوگا در آب و ... رو زده بود.  

 

 

 

تقریبا میشه گفت همه جور ورزشی توی دانشگاه هست و اینجا بهشت ورزشکارهاست. بعضی ورزش ها که تیم های تخصصی دارن و توی مسابقات هم شرکت میکنن. 

 

 

ورزش هایی هم که توی دانشگاه نیست معمولا کلوپ داره و بچه ها با هم میرن کلوپش بازی میکنن. چند وقت پیش دیدم که بچه های کلوپ بولینگ فراخوان داده بودن برای عضوگیری و رفتن به کلوپ بولینگ نزدیک دانشگاه.