X
تبلیغات
رایتل

امروز به اشتباه من با منصور رفتیم دانشگاه. یه ایمیل برای من آمده بود که یه مسابقه ای شرکت At&T گذاشته و نوشته بود حتی اگر رشته اتون روانشناسی هم هست بلند شید بیایید توی یه تیمی شرکتتون میدیم و تیم اول 5000 دلار و تیم دوم 2500 دلار و تیم سوم هم 1000 دلار برنده میشه.  منم گفتم خب بریم دانشگاه بعد که رسیدیم دانشگاه دیدم که مکان مسابقه یه جایی توی پلینو هست که من چون لینکشو باز نکرده بودم ندیدم.  

دیگه دیدم اینطوری گفتیم بریم حداقل بیرون یه چیزی بخوریم. رفتیم مغازه Jack In The Box که نزدیکمون بود. اینجا برای دانشجوها هم 10% تخفیف داره. کلا یه سری مغازه هستن نزدیکای دانشگاه که همشون برای دانشجوها بین 5 تا 15% تخفیف میدن. 

 

  

غذای وجترین اینجا یه ساندویچی بود که توش برنج رو مکعب مکعب درست کرده بودند. به عمرمون ساندویچ برنج نخورده بودیم که امروز خوردیم. 

  

 

جالبه که بعضی مغازه های اینجا نوشابه رو جدا میذارن که یکی هر وقت خواست بره خودش بریزه. بعضی ها برای re-fill پول اضافه میگیرن و بعضی ها نمیگیرن. من از هر کدوم از نوشابه هاش امتحان کردم. بهترینش همین لیموناد بود که همین شربت آبلیمو خودمون هست. لیوان هم که چه عرض کنم لیوان نبود که خودش یه بشکه بود.

  

  

یه دستگاه خیلی جالب هم گذاشته بودن که میشد از طریق اون هم سفارش داد. یعنی به جای اینکه بخوای با فروشنده صحبت کنی میشد بری دم دستگاه و از اونجا سفارش بدی.  

 

 

یه قسمت هم دستشویی داشت و روی دیوار هم پر از نقاشی های مختلف بود.

 

  

یه چیزی که توی امریکا خیلی مرسومه و توی ایران نیست اینه که خیلی ها غذا رو از توی ماشینشون میگیرن و میرن. یعنی حتی زحمت به خودشون نمیدن از ماشین پیاده بشن. اینقدر لجم میگیره از این تنبل بازی ها. خب پیاده شو یه دو دقیقه هم بشینی نمی میری که. اینجاهایی که زده Drive THRU برای اینه که ماشین بره پشت پنجره غذاشو بگیره. بعضی فروشگاه های دیگه هم ازینا دارن.

   

 

در هر صورت اینجا ماشین ها صف میکشن پشت سر هم و از پنجره غذاشونو سفارش میدن و میگیرن و میرن.